A gazdaságtudomány szilánkjai

Fonda Ferenc (2002) A gazdaságtudomány szilánkjai. GAZDASÁG ÉS TÁRSADALOM, 2002 (1). pp. 126-129. ISSN 0865-7823

[img]
Előnézet
Szöveg
GT_2002_1_08_r_Fonda.pdf

Download (343Kb) | Előnézet
Hivatalos webcím (URL): http://gt.nyme.hu/gt_2002_1.html

Tudományterület / tudományág

társadalomtudományok > közgazdaságtudományok

Kar

Nem releváns

Intézmény

Nyugat-Magyarországi Egyetem

Mű tipusa: Cikk
További információ: FELTÖLTŐ: Takács Eszter - ktk.takacs.eszter@gmail.com FELTÖLTŐ: Takács Eszter - ktk.takacs.eszter@gmail.com #hozzárendelt szerző ismeretlen
SWORD Depositor: Sword Teszt
Felhasználó: Tompa Zsófia
A mű MTMT azonosítója: MTMT:3107106
Dátum: 2016. Nov. 15. 09:54
Utolsó módosítás: 2016. Nov. 15. 09:54
URI: http://publicatio.nyme.hu/id/eprint/1049

Actions (login required)

Tétel nézet Tétel nézet