A Keynes-galaxistól a Friedman-galaxisig

Gazdag László (2001) A Keynes-galaxistól a Friedman-galaxisig. GAZDASÁG ÉS TÁRSADALOM, 2001 (1-4). pp. 69-81. ISSN 0865-7823

[img]
Előnézet
Szöveg
GT_2001_1_4_03_Gazdag_u.pdf

Download (517Kb) | Előnézet
Hivatalos webcím (URL): http://gt.nyme.hu/gt_2001_1-4.html

Tudományterület / tudományág

társadalomtudományok > közgazdaságtudományok

Kar

Nem releváns

Intézmény

Nyugat-Magyarországi Egyetem

Mű tipusa: Cikk
További információ: FELTÖLTŐ: Tompáné Székely Zsófia - tzsofi@emk.nyme.hu FELTÖLTŐ: Tompáné Székely Zsófia - tzsofi@emk.nyme.hu
SWORD Depositor: Sword Teszt
Felhasználó: Tompa Zsófia
A mű MTMT azonosítója: MTMT:1598063
Dátum: 2016. Nov. 15. 10:30
Utolsó módosítás: 2016. Nov. 15. 10:30
URI: http://publicatio.nyme.hu/id/eprint/1167

Actions (login required)

Tétel nézet Tétel nézet