A növekedés korlátai: afrikai gazdasági viszonyok a 19. században

Balázs Judit (2000) A növekedés korlátai: afrikai gazdasági viszonyok a 19. században. GAZDASÁG ÉS TÁRSADALOM, 2000 (3-4). pp. 188-196. ISSN 0865-7823

[img]
Előnézet
Szöveg
GT_2000_3_4_08_Balazs_u.pdf

Download (411Kb) | Előnézet
Hivatalos webcím (URL): http://gt.nyme.hu/gt_2000_3-4.html

Tudományterület / tudományág

társadalomtudományok > közgazdaságtudományok

Kar

Nem releváns

Intézmény

Nyugat-Magyarországi Egyetem

Mű tipusa: Cikk
További információ: FELTÖLTŐ: Takács Eszter - ktk.takacs.eszter@gmail.com FELTÖLTŐ: Takács Eszter - ktk.takacs.eszter@gmail.com MatarkaID=1567883
SWORD Depositor: Sword Teszt
Felhasználó: Tompa Zsófia
A mű MTMT azonosítója: MTMT:1217195
Dátum: 2016. Nov. 18. 09:45
Utolsó módosítás: 2016. Nov. 18. 09:45
URI: http://publicatio.nyme.hu/id/eprint/1171

Actions (login required)

Tétel nézet Tétel nézet