Magyar szóasszociációk hálózatai

Kovács László és Pollner Péter és Orosz Katalin (2012) Magyar szóasszociációk hálózatai. MAGYAR TUDOMÁNY, 173 (6). pp. 699-705. ISSN 0025-0325

[img]
Előnézet
Szöveg
EPA00691_mtud_2012_06_699_705_u.pdf

Download (370Kb) | Előnézet
Hivatalos webcím (URL): http://www.matud.iif.hu/2012/06/07.htm

Tudományterület / tudományág

bölcsészettudományok > nyelvtudományok

Kar

Nem releváns

Intézmény

Nyugat-Magyarországi Egyetem

Mű tipusa: Cikk
További információ: FELTÖLTŐ: Tompáné Székely Zsófia - tzsofi@emk.nyme.hu
SWORD Depositor: Sword Teszt
Felhasználó: Tompa Zsófia
A mű MTMT azonosítója: MTMT:2109102
Dátum: 2015. Már. 28. 09:22
Utolsó módosítás: 2015. Már. 30. 20:31
URI: http://publicatio.nyme.hu/id/eprint/220

Actions (login required)

Tétel nézet Tétel nézet