The influence of tax allowances on tax liability

Ambrus Rita Anna és Parádi-Dolgos Anett (2011) The influence of tax allowances on tax liability. In: Regional and Business Studies, Vol. 3, No.1, Supplement 1. Kaposvár University, Kaposvár, pp. 367-376. ISBN 978-963-9821-42-2

[img]
Előnézet
Szöveg
54_65_1_PB_u.pdf

Download (165Kb) | Előnézet
Hivatalos webcím (URL): http://journal.ke.hu/rbs/index.php/rbs/article/vie...

Tudományterület / tudományág

társadalomtudományok > közgazdaságtudományok

Kar

Nem releváns

Intézmény

Nyugat-Magyarországi Egyetem

Mű tipusa: Könyv része
További információ: FELTÖLTŐ: Tompáné Székely Zsófia - tzsofi@emk.nyme.hu
SWORD Depositor: Sword Teszt
Felhasználó: Mihácsiné Inczédi Szilvia
A mű MTMT azonosítója: MTMT:2196819
Dátum: 2015. Már. 28. 13:39
Utolsó módosítás: 2016. Aug. 02. 15:44
URI: http://publicatio.nyme.hu/id/eprint/264

Actions (login required)

Tétel nézet Tétel nézet