A special integer sequence strongly connected to the discrete logarithm problem

Khadir O és Szalay László (2013) A special integer sequence strongly connected to the discrete logarithm problem. JOURNAL OF THEORETICAL PHYSICS AND CRYPTOGRAPHY, 2 (1). pp. 1-5. ISSN 2322-3138

[img]
Előnézet
Szöveg
JTPC1421.pdf

Download (276Kb) | Előnézet
Hivatalos webcím (URL): http://www.ijtpc.org/volume2/JTPC1421.pdf

Tudományterület / tudományág

természettudományok > matematika- és számítástudományok

Kar

Nem releváns

Intézmény

Nyugat-Magyarországi Egyetem

Mű tipusa: Cikk
További információ: FELTÖLTŐ: Tompáné Székely Zsófia - tzsofi@emk.nyme.hu
SWORD Depositor: Sword Teszt
Felhasználó: Tóth Mónika
A mű MTMT azonosítója: MTMT:2506725
Dátum: 2015. Már. 28. 17:04
Utolsó módosítás: 2015. Már. 31. 15:09
URI: http://publicatio.nyme.hu/id/eprint/304

Actions (login required)

Tétel nézet Tétel nézet