Algorithm to solve certain ternary quartic Diophantine equations

Szalay László (2013) Algorithm to solve certain ternary quartic Diophantine equations. TURKISH JOURNAL OF MATHEMATICS, 37 (5). pp. 733-738. ISSN 1300-0098

[img]
Előnézet
Szöveg
mat_37_5_1_1204_40_u.pdf - NEM RÉSZLETEZETT

Download (81Kb) | Előnézet
Hivatalos webcím (URL): http://journals.tubitak.gov.tr/math/issues/mat-13-...

Tudományterület / tudományág

természettudományok > matematika- és számítástudományok

Kar

Nem releváns

Intézmény

Nyugat-Magyarországi Egyetem

Mű tipusa: Cikk
További információ: FELTÖLTŐ: Tompáné Székely Zsófia - tzsofi@emk.nyme.hu
SWORD Depositor: Sword Teszt
Felhasználó: Tóth Mónika
A mű MTMT azonosítója: MTMT:2482353
Dátum: 2015. Már. 28. 17:05
Utolsó módosítás: 2015. Ápr. 01. 09:03
URI: http://publicatio.nyme.hu/id/eprint/306

Actions (login required)

Tétel nézet Tétel nézet