Balancing diophantine triples

Alp M és Irmak N és Szalay László (2012) Balancing diophantine triples. ACTA UNIVERSITATIS SAPIENTIAE MATHEMATICA, 4 (1). pp. 11-19. ISSN 1844-6094

[img]
Előnézet
Szöveg
math41_1_u.pdf

Download (261Kb) | Előnézet
Hivatalos webcím (URL): http://www.acta.sapientia.ro/acta-math/C4-1/math41...

Tudományterület / tudományág

természettudományok > matematika- és számítástudományok

Kar

Nem releváns

Intézmény

Nyugat-Magyarországi Egyetem

Mű tipusa: Cikk
További információ: FELTÖLTŐ: Tompáné Székely Zsófia - tzsofi@emk.nyme.hu
SWORD Depositor: Sword Teszt
Felhasználó: Tompa Zsófia
A mű MTMT azonosítója: MTMT:2164862
Dátum: 2015. Már. 28. 17:05
Utolsó módosítás: 2016. Aug. 03. 08:09
URI: http://publicatio.nyme.hu/id/eprint/308

Actions (login required)

Tétel nézet Tétel nézet