Two-periodic ternary recurrences and their Binet-formula

Alp M és Irmak N és Szalay László (2012) Two-periodic ternary recurrences and their Binet-formula. ACTA MATHEMATICA UNIVERSITATIS COMENIANAE, 81 (2). pp. 227-232. ISSN 0231-6986

[img]
Előnézet
Szöveg
szalay.pdf

Download (161Kb) | Előnézet
Hivatalos webcím (URL): http://www.emis.de/journals/AMUC/_vol-81/_no_2/_sz...

Tudományterület / tudományág

természettudományok > matematika- és számítástudományok

Kar

Nem releváns

Intézmény

Nyugat-Magyarországi Egyetem

Mű tipusa: Cikk
További információ: FELTÖLTŐ: Tompáné Székely Zsófia - tzsofi@emk.nyme.hu
SWORD Depositor: Sword Teszt
Felhasználó: Tompa Zsófia
A mű MTMT azonosítója: MTMT:2164858
Dátum: 2015. Már. 28. 17:05
Utolsó módosítás: 2016. Aug. 03. 08:10
URI: http://publicatio.nyme.hu/id/eprint/309

Actions (login required)

Tétel nézet Tétel nézet