Lucas diophantine triples

Luca F és Szalay László (2009) Lucas diophantine triples. INTEGERS, 9 (4). pp. 441-457. ISSN 1553-1732

[img]
Előnézet
Szöveg
Integers_2009.pdf

Download (477Kb) | Előnézet
Hivatalos webcím (URL): http://www.integers-ejcnt.org/vol9.html

Tudományterület / tudományág

természettudományok > matematika- és számítástudományok

Kar

Nem releváns

Intézmény

Nyugat-Magyarországi Egyetem

Mű tipusa: Cikk
További információ: FELTÖLTŐ: Tompáné Székely Zsófia - tzsofi@emk.nyme.hu
SWORD Depositor: Sword Teszt
Felhasználó: Tóth Mónika
A mű MTMT azonosítója: MTMT:1805882
Dátum: 2015. Már. 28. 17:05
Utolsó módosítás: 2016. Aug. 02. 15:10
URI: http://publicatio.nyme.hu/id/eprint/311

Actions (login required)

Tétel nézet Tétel nézet