Congruent numbers with higher exponents

Luca F és Szalay László (2006) Congruent numbers with higher exponents. ACTA MATHEMATICA ET INFORMATICA UNIVERSITATIS OSTRAVIENSIS, 14 (1). pp. 49-55. ISSN 1211-4774

[img]
Előnézet
Szöveg
ActaOstrav_14_2006_1_8_u.pdf

Download (246Kb) | Előnézet
Hivatalos webcím (URL): http://dml.cz/bitstream/handle/10338.dmlcz/137483/...

Tudományterület / tudományág

természettudományok > matematika- és számítástudományok

Kar

Nem releváns

Intézmény

Nyugat-Magyarországi Egyetem

Mű tipusa: Cikk
További információ: FELTÖLTŐ: Tompáné Székely Zsófia - tzsofi@emk.nyme.hu
SWORD Depositor: Sword Teszt
Felhasználó: Tóth Mónika
A mű MTMT azonosítója: MTMT:1805866
Dátum: 2015. Már. 28. 17:06
Utolsó módosítás: 2016. Aug. 02. 15:11
URI: http://publicatio.nyme.hu/id/eprint/314

Actions (login required)

Tétel nézet Tétel nézet