A Schinzel hypothesis H type of result for economical numbers

Koninck de JM és Luca F és Szalay László (2005) A Schinzel hypothesis H type of result for economical numbers. ANNALES DES SCIENCES MATHÉMATIQUES DU QUÉBEC, 29 (1). pp. 1-4. ISSN 0707-9109

[img]
Előnézet
Szöveg
035_039_u.pdf

Download (123Kb) | Előnézet
Hivatalos webcím (URL): http://www.labmath.uqam.ca/~annales/volumes/29-1/P...

Tudományterület / tudományág

természettudományok > matematika- és számítástudományok

Kar

Nem releváns

Intézmény

Nyugat-Magyarországi Egyetem

Mű tipusa: Cikk
További információ: FELTÖLTŐ: Tompáné Székely Zsófia - tzsofi@emk.nyme.hu
SWORD Depositor: Sword Teszt
Felhasználó: Tóth Mónika
A mű MTMT azonosítója: MTMT:1805865
Dátum: 2015. Már. 28. 17:06
Utolsó módosítás: 2016. Aug. 02. 14:16
URI: http://publicatio.nyme.hu/id/eprint/315

Actions (login required)

Tétel nézet Tétel nézet