The equations 2(N) +/- 2(M) +/- 2(L) = z(2)

Szalay László (2002) The equations 2(N) +/- 2(M) +/- 2(L) = z(2). INDAGATIONES MATHEMATICAE-NEW SERIES, 13 (1). pp. 131-142. ISSN 0019-3577

[img]
Előnézet
Szöveg
1_s2.0_S001935770290011X_main_u.pdf

Download (544Kb) | Előnézet
Hivatalos webcím (URL): http://ac.els-cdn.com/S001935770290011X/1-s2.0-S00...

Tudományterület / tudományág

természettudományok > matematika- és számítástudományok

Kar

Nem releváns

Intézmény

Nyugat-Magyarországi Egyetem

Mű tipusa: Cikk
További információ: FELTÖLTŐ: Tompáné Székely Zsófia - tzsofi@emk.nyme.hu Z9: 7
SWORD Depositor: Sword Teszt
Felhasználó: Tompa Zsófia
A mű MTMT azonosítója: MTMT:1781030
Dátum: 2015. Már. 28. 17:06
Utolsó módosítás: 2015. Már. 30. 19:54
URI: http://publicatio.nyme.hu/id/eprint/326

Actions (login required)

Tétel nézet Tétel nézet