On the resolution of the equations U-n=((x)(3)) and V-n=((x)(3))

Szalay László (2002) On the resolution of the equations U-n=((x)(3)) and V-n=((x)(3)). FIBONACCI QUARTERLY, 40 (1). pp. 9-12. ISSN 0015-0517

[img]
Előnézet
Szöveg
szalay.pdf

Download (1300Kb) | Előnézet
Hivatalos webcím (URL): http://www.fq.math.ca/Scanned/40-1/szalay.pdf

Tudományterület / tudományág

természettudományok > matematika- és számítástudományok

Kar

Nem releváns

Intézmény

Nyugat-Magyarországi Egyetem

Mű tipusa: Cikk
További információ: FELTÖLTŐ: Tompáné Székely Zsófia - tzsofi@emk.nyme.hu Z9: 1
SWORD Depositor: Sword Teszt
Felhasználó: Tompa Zsófia
A mű MTMT azonosítója: MTMT:1780935
Dátum: 2015. Már. 28. 17:07
Utolsó módosítás: 2015. Már. 30. 19:51
URI: http://publicatio.nyme.hu/id/eprint/327

Actions (login required)

Tétel nézet Tétel nézet