Inequalities among related pairs of Fibonacci numbers

Atanassov KT és Knott R és Ozeki K és Shannon AG és Szalay László (2003) Inequalities among related pairs of Fibonacci numbers. FIBONACCI QUARTERLY, 41 (1). pp. 20-22. ISSN 0015-0517

[img]
Előnézet
Szöveg
atanassov.pdf

Download (825Kb) | Előnézet
Hivatalos webcím (URL): http://www.fq.math.ca/Scanned/41-1/atanassov.pdf

Tudományterület / tudományág

természettudományok > matematika- és számítástudományok

Kar

Nem releváns

Intézmény

Nyugat-Magyarországi Egyetem

Mű tipusa: Cikk
További információ: FELTÖLTŐ: Tompáné Székely Zsófia - tzsofi@emk.nyme.hu Z9: 1
SWORD Depositor: Sword Teszt
Felhasználó: Tompa Zsófia
A mű MTMT azonosítója: MTMT:1780934
Dátum: 2015. Már. 28. 17:07
Utolsó módosítás: 2015. Már. 30. 19:56
URI: http://publicatio.nyme.hu/id/eprint/328

Actions (login required)

Tétel nézet Tétel nézet