Fibonacci numbers of the form p(a) +/- p(b)+1

Luca F és Szalay László (2007) Fibonacci numbers of the form p(a) +/- p(b)+1. FIBONACCI QUARTERLY, 45 (2). pp. 98-103. ISSN 0015-0517

[img]
Előnézet
Szöveg
quartlucaszalay02_2007.pdf

Download (127Kb) | Előnézet
Hivatalos webcím (URL): http://www.fq.math.ca/Papers1/45-2/quartlucaszalay...

Tudományterület / tudományág

természettudományok > matematika- és számítástudományok

Kar

Nem releváns

Intézmény

Nyugat-Magyarországi Egyetem

Mű tipusa: Cikk
További információ: FELTÖLTŐ: Tompáné Székely Zsófia - tzsofi@emk.nyme.hu FN Thomson Reuters Web of Knowledge Z9: 3
SWORD Depositor: Sword Teszt
Felhasználó: Tóth Mónika
A mű MTMT azonosítója: MTMT:1780933
Dátum: 2015. Már. 28. 17:07
Utolsó módosítás: 2016. Aug. 02. 15:11
URI: http://publicatio.nyme.hu/id/eprint/329

Actions (login required)

Tétel nézet Tétel nézet