Generalized balancing numbers

Liptai Kálmán és Luca F és Pintér Ákos és Szalay László (2009) Generalized balancing numbers. INDAGATIONES MATHEMATICAE-NEW SERIES, 20 (1). pp. 87-100. ISSN 0019-3577

[img]
Előnézet
Szöveg
1_s2.0_S0019357709800050_main_u.pdf - NEM RÉSZLETEZETT

Download (136Kb) | Előnézet
Hivatalos webcím (URL): http://ac.els-cdn.com/S0019357709800050/1-s2.0-S00...

Tudományterület / tudományág

természettudományok > matematika- és számítástudományok

Kar

Nem releváns

Intézmény

Nyugat-Magyarországi Egyetem

Mű tipusa: Cikk
További információ: FELTÖLTŐ: Tompáné Székely Zsófia - tzsofi@emk.nyme.hu
SWORD Depositor: Sword Teszt
Felhasználó: Tóth Mónika
A mű MTMT azonosítója: MTMT:1111765
Dátum: 2015. Már. 28. 17:07
Utolsó módosítás: 2016. Aug. 02. 15:09
URI: http://publicatio.nyme.hu/id/eprint/330

Actions (login required)

Tétel nézet Tétel nézet