A közgazdaságtan hiányosságai és a pénzrendszer hatásai – válasz Gilányi Zsolt cikkére

Joób Márk (2015) A közgazdaságtan hiányosságai és a pénzrendszer hatásai – válasz Gilányi Zsolt cikkére. E-CONOM, 3 (2). pp. 153-158. ISSN 2063-644X

[img]
Előnézet
Szöveg
12_JoobM_e_conom_III2_u.pdf

Download (1736Kb) | Előnézet
Hivatalos webcím (URL): https://bismarck.nyme.hu/fileadmin/dokumentumok/kt...

Tudományterület / tudományág

társadalomtudományok > közgazdaságtudományok

Kar

Nem releváns

Intézmény

Nyugat-Magyarországi Egyetem

Mű tipusa: Cikk
További információ: FELTÖLTŐ: Vajay Julianna - e-conom@nyme.hu #hozzárendelt szerző ismeretlen
SWORD Depositor: Sword Teszt
Felhasználó: Tompa Zsófia
A mű MTMT azonosítója: MTMT:2887025
Dátum: 2015. Ápr. 30. 08:51
Utolsó módosítás: 2015. Ápr. 30. 08:51
URI: http://publicatio.nyme.hu/id/eprint/373

Actions (login required)

Tétel nézet Tétel nézet