Balancing Diophantine triples with distance 1

Alp M és Irmak N és Szalay László (2015) Balancing Diophantine triples with distance 1. PERIODICA MATHEMATICA HUNGARICA, 71 (1). pp. 1-10. ISSN 0031-5303

[img]
Előnézet
Szöveg
art253A10.1007252Fs10998_014_0074_8_u.pdf

Download (406Kb) | Előnézet
Hivatalos webcím (URL): http://download.springer.com/static/pdf/517/art%25...

Tudományterület / tudományág

természettudományok > matematika- és számítástudományok

Kar

Nem releváns

Intézmény

Nyugat-Magyarországi Egyetem

Mű tipusa: Cikk
További információ: FELTÖLTŐ: Tompáné Székely Zsófia - tzsofi@emk.nyme.hu
SWORD Depositor: Sword Teszt
Felhasználó: Tompa Zsófia
A mű MTMT azonosítója: MTMT:2872570
Dátum: 2015. Szep. 15. 11:58
Utolsó módosítás: 2016. Aug. 03. 08:08
URI: http://publicatio.nyme.hu/id/eprint/466

Actions (login required)

Tétel nézet Tétel nézet