Reduced diophantine quadruples with the binary recurrence G(n) = AG(n-1) - G(n-2)

Alp M és Irmak N és Szalay László (2015) Reduced diophantine quadruples with the binary recurrence G(n) = AG(n-1) - G(n-2). ANALELE STIINTIFICE ALE UNIVERSITATII OVIDIUS CONSTANTA-SERIA MATEMATICA, 23 (2). pp. 23-31. ISSN 1224-1784

[img]
Előnézet
Szöveg
Alp_M.__Irmak_N.__Szalay_L_.pdf

Download (779Kb) | Előnézet
Hivatalos webcím (URL): http://www.anstuocmath.ro/mathematics//anale2015vo...

Tudományterület / tudományág

természettudományok > matematika- és számítástudományok

Kar

Nem releváns

Intézmény

Nyugat-Magyarországi Egyetem

Mű tipusa: Cikk
További információ: FELTÖLTŐ: Tompáné Székely Zsófia - tzsofi@emk.nyme.hu
SWORD Depositor: Sword Teszt
Felhasználó: Tompa Zsófia
A mű MTMT azonosítója: MTMT:2940688
Dátum: 2015. Szep. 15. 12:08
Utolsó módosítás: 2016. Aug. 02. 14:49
URI: http://publicatio.nyme.hu/id/eprint/467

Actions (login required)

Tétel nézet Tétel nézet