Linear recurrences associated to rays in Pacal's triangle and combinatorial identities

Belbachir H és Komatsu T és Szalay László (2014) Linear recurrences associated to rays in Pacal's triangle and combinatorial identities. MATHEMATICA SLOVACA, 64 (2). pp. 287-300. ISSN 0139-9918

[img] Szöveg
s12175_014_0203_0_u.pdf

Download (295Kb)
Hivatalos webcím (URL): http://www.degruyter.com/dg/viewarticle.fullconten...

Tudományterület / tudományág

természettudományok > matematika- és számítástudományok

Kar

Nem releváns

Intézmény

Nyugat-Magyarországi Egyetem

Mű tipusa: Cikk
További információ: FELTÖLTŐ: Tompáné Székely Zsófia - tzsofi@emk.nyme.hu
SWORD Depositor: Sword Teszt
Felhasználó: Tompa Zsófia
A mű MTMT azonosítója: MTMT:2725991
Dátum: 2015. Szep. 15. 12:09
Utolsó módosítás: 2015. Szep. 15. 12:09
URI: http://publicatio.nyme.hu/id/eprint/468

Actions (login required)

Tétel nézet Tétel nézet