How can the product of two binary recurrences be constant?

Khadir O és Szalay László (2014) How can the product of two binary recurrences be constant? BOLETIM DA SOCIEDADE PARANAENSE DE MATEMATICA, 32 (1). pp. 283-287. ISSN 0037-8712

[img]
Előnézet
Szöveg
19926_84933_3_PB_u.pdf

Download (122Kb) | Előnézet
Hivatalos webcím (URL): http://www.periodicos.uem.br/ojs/index.php/BSocPar...

Tudományterület / tudományág

természettudományok > matematika- és számítástudományok

Kar

Nem releváns

Intézmény

Nyugat-Magyarországi Egyetem

Mű tipusa: Cikk
További információ: FELTÖLTŐ: Tompáné Székely Zsófia - tzsofi@emk.nyme.hu
SWORD Depositor: Sword Teszt
Felhasználó: Tompa Zsófia
A mű MTMT azonosítója: MTMT:2506740
Dátum: 2015. Szep. 15. 12:10
Utolsó módosítás: 2015. Szep. 15. 12:10
URI: http://publicatio.nyme.hu/id/eprint/469

Actions (login required)

Tétel nézet Tétel nézet