The altitude-for-latitude disparity in the range retractions of woody species

Jump A és Mátyás Csaba és Penuelas J (2009) The altitude-for-latitude disparity in the range retractions of woody species. TRENDS IN ECOLOGY & EVOLUTION, 24 (12). pp. 694-701. ISSN 0169-5347

[img]
Előnézet
Szöveg
1_s2.0_S0169534709002043_main_u.pdf

Download (522Kb) | Előnézet

Tudományterület / tudományág

agrártudományok > erdészeti és vadgazdálkodási tudományok

Kar

Nem releváns

Intézmény

Nyugat-Magyarországi Egyetem

Mű tipusa: Cikk
További információ: FELTÖLTŐ: Tompáné Székely Zsófia - tzsofi@emk.nyme.hu
SWORD Depositor: Sword Teszt
Felhasználó: Tompa Zsófia
A mű MTMT azonosítója: MTMT:1278355
Dátum: 2016. Máj. 11. 20:08
Utolsó módosítás: 2016. Aug. 02. 14:51
URI: http://publicatio.nyme.hu/id/eprint/677

Actions (login required)

Tétel nézet Tétel nézet