Az uralkodó pénzelmélet alapproblémái

Gilányi Zsolt (2008) Az uralkodó pénzelmélet alapproblémái. KÖZGAZDASÁGI SZEMLE, 55 (2). pp. 136-148. ISSN 0023-4346

[img]
Előnézet
Szöveg
04gilanyi.pdf

Download (317Kb) | Előnézet
Hivatalos webcím (URL): http://epa.oszk.hu/00000/00017/00145/pdf/04gilanyi...

Tudományterület / tudományág

társadalomtudományok > közgazdaságtudományok

Kar

Nem releváns

Intézmény

Nyugat-Magyarországi Egyetem

Mű tipusa: Cikk
További információ: FELTÖLTŐ: Tompáné Székely Zsófia - tzsofi@emk.nyme.hu
SWORD Depositor: Sword Teszt
Felhasználó: Tompa Zsófia
A mű MTMT azonosítója: MTMT:2202828
Dátum: 2016. Jún. 07. 15:49
Utolsó módosítás: 2016. Jún. 07. 15:49
URI: http://publicatio.nyme.hu/id/eprint/699

Actions (login required)

Tétel nézet Tétel nézet