Az uralkodó pénzelmélet alapproblémái

Gilányi Zsolt (2006) Az uralkodó pénzelmélet alapproblémái. KÖZGAZDASÁGI SZEMLE, 53 (7-8). pp. 701-713. ISSN 0023-4346

[img]
Előnézet
Szöveg
08vtgilanyi.pdf

Download (305Kb) | Előnézet
Hivatalos webcím (URL): http://epa.oszk.hu/00000/00017/00128/pdf/08vtgilan...

Tudományterület / tudományág

társadalomtudományok > közgazdaságtudományok

Kar

Nem releváns

Intézmény

Nyugat-Magyarországi Egyetem

Mű tipusa: Cikk
További információ: FELTÖLTŐ: Tompáné Székely Zsófia - tzsofi@emk.nyme.hu
SWORD Depositor: Sword Teszt
Felhasználó: Tompa Zsófia
A mű MTMT azonosítója: MTMT:2202814
Dátum: 2016. Jún. 07. 15:48
Utolsó módosítás: 2016. Jún. 07. 15:48
URI: http://publicatio.nyme.hu/id/eprint/701

Actions (login required)

Tétel nézet Tétel nézet