A számviteli politika döntéstámogatásának modellezése ágazati mátrix fejlesztéssel

Lukács János és Tóth Márk és Zéman Zoltán (2012) A számviteli politika döntéstámogatásának modellezése ágazati mátrix fejlesztéssel. GAZDASÁG ÉS TÁRSADALOM, 2012 (3-4). pp. 106-117. ISSN 0865-7823

[img]
Előnézet
Szöveg
GT_2012_3_4_07_Lukacs_et_al_u.pdf

Download (1657Kb) | Előnézet
Hivatalos webcím (URL): http://gt.nyme.hu/gt_2012_3-4_07_lukacs_et_al.html

Tudományterület / tudományág

társadalomtudományok > gazdálkodás- és szervezéstudományok

Kar

Nem releváns

Intézmény

Nyugat-Magyarországi Egyetem

Mű tipusa: Cikk
További információ: FELTÖLTŐ: Takács Eszter - ktk.takacs.eszter@gmail.com FELTÖLTŐ: Takács Eszter - ktk.takacs.eszter@gmail.com #hozzárendelt szerző ismeretlen
SWORD Depositor: Sword Teszt
Felhasználó: Tompa Zsófia
A mű MTMT azonosítója: MTMT:3089853
Dátum: 2016. Júl. 12. 09:16
Utolsó módosítás: 2016. Aug. 02. 15:06
URI: http://publicatio.nyme.hu/id/eprint/827

Actions (login required)

Tétel nézet Tétel nézet