Eretnekség a közgazdaságtudományokban

Menyhay Imre (2005) Eretnekség a közgazdaságtudományokban. GAZDASÁG ÉS TÁRSADALOM, 2005 (1). pp. 93-130. ISSN 0865-7823

[img]
Előnézet
Szöveg
GT_2005_1_06_Menyhay.pdf

Download (16Mb) | Előnézet
Hivatalos webcím (URL): http://gt.nyme.hu/gt_2005_1.html

Tudományterület / tudományág

társadalomtudományok > közgazdaságtudományok

Kar

Nem releváns

Intézmény

Nyugat-Magyarországi Egyetem

Mű tipusa: Cikk
További információ: FELTÖLTŐ: Tompáné Székely Zsófia - tzsofi@emk.nyme.hu FELTÖLTŐ: Tompáné Székely Zsófia - tzsofi@emk.nyme.hu N1 MatarkaID=1569094
SWORD Depositor: Sword Teszt
Felhasználó: Tompa Zsófia
A mű MTMT azonosítója: MTMT:2196051
Dátum: 2016. Aug. 23. 11:23
Utolsó módosítás: 2016. Aug. 23. 11:23
URI: http://publicatio.nyme.hu/id/eprint/969

Actions (login required)

Tétel nézet Tétel nézet