Tudományterület szerző szerint " Alp M"

Vissza
Export [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Találatok száma: 4.

Alp M és Irmak N és Szalay László (2015) Balancing Diophantine triples with distance 1. PERIODICA MATHEMATICA HUNGARICA, 71 (1). pp. 1-10. ISSN 0031-5303

Alp M és Irmak N és Szalay László (2015) Reduced diophantine quadruples with the binary recurrence G(n) = AG(n-1) - G(n-2). ANALELE STIINTIFICE ALE UNIVERSITATII OVIDIUS CONSTANTA-SERIA MATEMATICA, 23 (2). pp. 23-31. ISSN 1224-1784

Alp M és Irmak N és Szalay László (2012) Balancing diophantine triples. ACTA UNIVERSITATIS SAPIENTIAE MATHEMATICA, 4 (1). pp. 11-19. ISSN 1844-6094

Alp M és Irmak N és Szalay László (2012) Two-periodic ternary recurrences and their Binet-formula. ACTA MATHEMATICA UNIVERSITATIS COMENIANAE, 81 (2). pp. 227-232. ISSN 0231-6986

A lista elkészítésének dátuma 2017. november 24. 22:09:07 CET.